Fotka posła PIS robi zamieszanie w internecie
Dodane przez vectra74 dnia 25. sierpień 2010 22:25
Politycy wiedzą, że aby zaistnieć i pozyskać jak najszerszy elektorat, muszą być praktycznie "wszędzie" i korzystać z dobrodziejstw współczesnej technologii. Dzięki temu wielu polityków zakłada blogi, oraz ma swoje profile na największych portalach społecznościowych, które wykorzystują do komunikowania się z wyborcami. Czasami wychodzą z tego zabawne sytuacje, jak choćby ze zdjęciem posła PiS Zbigniewa Girzyńskiego.
Zdjęcie Zbigniewa Girzyńskiego z jego profilu na Facebooku
Treść rozszerzona
Poseł Prawa i Sprawiedliwości zamieścił wczoraj na swoim profilu na Facebooku zdjęcie bardzo "wakacyjne", jak sam je opisał. Dodał, że to jednak "nie z tych wakacji, bo te są tym razem bardziej pracowite".

Zdjęcie musiało wywołać małą "furorę", co widać w komentarzach pod nim, wśród znajomych pana posła. Jedna z pierwszych osób pisze, że "geje oszaleją". Sam Zbigniew Girzyński dość swobodnie podchodzi do tego typu komentarzy, co sam również wyraża w komentarzach pod swoim zdjęciem.- Bez przesady. Normalne zdjęcie. Tyle, że z bliska - pisze sam poseł. Od razu pojawiły się porównania do słynnego zdjęcia Wojciecha Olejniczaka z odsłoniętym torsem na okładce "Wprost". Poseł dodaje, że to "żadna prowokacja" tylko "wakacje, na dodatek tylko we wspomnieniach, bo w tym roku nie ma na nie szans".